Konsultacja
60 minut

To Ty i ja = intensywna praca nad Twoim konkretnym wystąpieniem, którym chcesz przekonać ważnego kogoś, do ważnego dla siebie tematu.

Czyli konkretnie nad czym:

 • Livem
 • Webinarem
 • Prezentacją
 • Rozmową rekrutacyjną
 • Rozmową z klientem
 • Przygotowaniem tekstu „o mnie” na stronę www

Ten czas możemy również wykorzystać na rozwiązanie konkretnego problemu, na który natrafiłaś. A nie chcesz lub nie masz już czasu na żaden kurs. Nie chcesz się uczyć tysiąca nowych rzeczy. Chcesz konkretu i to już. Zupełnie sama też nie poćwiczysz, bo kto da Ci feedback? A chcesz się porządnie przygotować. Tak na tip-top. I tu pojawiam się ja. Jak ten rycerz na białym koniu i porywam Cię galopem, dzikim tempem w stronę celu. Popracujemy coaching’owo nad celem, emocjami i opowieścią.

Jak to wygląda w praktyce?

 1. Piszesz mail na marta@dobrzeosobie.pl
 2. Przychodzi do Ciebie e-mail z danymi do płatności oraz linkiem do kalendarza. Wybierasz dogodny dla siebie termin.
 3. Najpóźniej na 2 dni przed spotkaniem przesyłasz do mnie swój temat, problem lub potrzebę i ogólny zarys tego o czym chcesz opowiedzieć.
 4. Spotykamy się on-line.
 5. Ty mówisz. Ja słucham. A potem zamieniamy się rolami. Ja mówię: o tym, co było super, a co można poprawić. A Ty słuchasz.
 6. Efekt to Ty i Twoje dopracowane wystąpienie. Bez nudy i bez żenady. A w bonusie więcej pewności siebie.
 7. Dodatkowo: dostajesz nagranie spotkania. Możesz wtedy przeanalizować swoją gestykulację, mimikę twarzy, modulację głosu. I posłuchać siebie. Bezcenne.

Cena: 200 zł

Gotowa na ćwiczenia?